Welcome to Vlora

Horoskopi për ditën e sotme,15 Dhjetor 2022

Dashi

Do të përfitoni nga ndihma e vëllait ose motrës suaj. Dikush me të cilin jetoni do të mërzitet nëse i shpërfillni detyrat e shtëpisë. Mbajeni dashurinë tuaj të freskët.

Demi

Dhurimi dhe bamirësia do t’ju japin paqe mendore. Financiarisht do mbeteni të fortë. Do të hasni shumë mundësi për të fituar para. Një kontakt i vjetër mund t’ju krijojë probleme.

Binjakët

Neglizhenca në vendin e punës mund t’ju shkaktojë humbje financiare. Natyra gazmore e anëtarëve të familjes do të ndriçojë atmosferën në shtëpi. Mund të lindë mosmarrëveshje me partnerin tuaj.

Gaforrja

Mbani qëndrimin tuaj pasi ka gjasa të përballeni me disa vështirësi, përndryshe, mund të viheni në disa telashe serioze. Sidomos, kontrolloni zemërimin tuaj, i cili nuk është gjë tjetër veçse një çmenduri e shkurtër.

Luani

Partnerët e biznesit mund të sillen në mënyrë mbështetëse dhe ka të ngjarë të punoni së bashku për të përfunduar punët në pritje. Të mos i kushtosh kohë detyrave të rëndësishme dhe të kalosh kohën mbi gjëra të kota mund të jetë fatale për ju.

Virgjëresha

Filloni meditimin dhe jogën për përfitimin tuaj fizik, veçanërisht për qëndrueshmërinë mendore. Investimet e mençura do të sjellin vetëm kthime, prandaj, sigurohuni se ku i vendosni paratë tuaja, para të fituara me vështirësi.

Peshorja

Buzëqeshja është kundërhelmi më i mirë për të gjitha problemet tuaja. Çdo këshillë nga babai juaj mund të jetë e dobishme në vendin tuaj të punës. Ju nuk duhet të lejoni miqtë dhe të afërmit tuaj të menaxhojnë çështjet tuaja monetare.

Akrepi

Do të keni sukses të madh në jetën tuaj profesionale. Por, disa çështje shëndetësore mund të ndikojnë në paqen tuaj mendore. Ju nuk duhet të huazoni para njerëzve pa verifikuar detaje rreth tyre.

Shigjetari

Duhet të shmangni dietën me vaj dhe pikante për një shëndet të mirë. Biznesmenët ka të ngjarë të dëshmojnë fitime të mëdha në biznesin e tyre.

Bricjapi

Shqetësimet e brendshme mund t’ju lënë në ankth. Mund të ketë përfitime të papritura financiare. Aftësia juaj për t’u bërë përshtypje të tjerëve mund të jetë shpërblyese.

Ujori

Mund të jetë një ditë e vështirë për nënat në pritje. Duhet të jeni tepër të vetëdijshëm gjatë ecjes. Investimi i parave pa u konsultuar me dikë mund t’ju hedhë në telashe. Njerëzit e afërt mund të përfitojnë nga ju.

Peshqit

Do të qëndroni me shëndet të mirë. Mund të debatoni me bashkëshortin për shkak të problemeve financiare. Një ndryshim i vendbanimit mund të jetë shumë i favorshëm.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.