Welcome to Vlora

Pistoletë në makinë, arrestohet 60-vjeçari në Vlorë

Një 60-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Vorës, pasi qarkullonte me automjet i armatosur me pistoletë. Gjatë kontrollove shtetasit Xh. P., i janë gjetur dhe sekuestruar përpos armës dhe krehri i saj me 6 fishekë. Njoftimi i policisë:...

Vlorë/ Policia Rrugore arreston 3 persona, drejtonin mjetin në gjendje të dehur, pezullohet leja e drejtimit për 7 të tjerë

Policia Rrugore është prezente gjithnjë e më shumë në të gjitha akset rrugore të vendit, duke siguruar mirëqenien e të gjithë drejtuesve të automjeteve dhe këmbësorëve që janë viktima të aksidenteve. Policia Rrugore në Vlorë në vijim të kontrolleve...

Vrau bashkëshorten dhe të vëllanë, autori telefonoi fëmijët menjëherë pas ngjarjes: Vrava mamanë…

Detaje të reja janë bërë me dije nga ngjarja e rëndë që ka ndodhur në Gramsh pak më parë, ku humbën jetën dy persona. Burime për Top Channel bëjnë me dije se autori Xhevit Sinani  menjëherë pas ngjarjes së rëndë ka telefonuar fëmijët të cilët i...

Njoftime

Reklamoni Biznesin tuaj

Artikujt e Fundit

E rëndë, gjendet i vetëvarur burri në Vlorë

Një 51 vjeçar është gjetur i vetëvarur nga familjarët në banesën e tij në lagjen “1 Maji”, Vlorë. Paraprakisht  bëhet me dije se shtetasi me iniciale Q. M., 51 vjeç u gjet i vetëvarur mesditën e sotme brenda...

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.