Welcome to Vlora

Rama super i kënaqur: Jemi të dytët pas Antalias. Turistët vërshojnë me turma

Kryeministri Edi Rama ka mbajtur fjalën e tij në nënshkrimin e Memorandumit të Mirëkuptimit midis “Eagle Hills Real Estate Development” shpk dhe “Albanian Seaports Development Company” për portin e Durrësit. Pasi foli për investimet, Rama u ndal...

Një çadër me shezlongë 10 mijë lek të vjetra në Drimadhë. Plus dy birra falas

Një pushues shqiptar i vendosur për të rregulluar imazhin e kripur të Jugut ka vendosur të ndajë me të tjerët vendin ku ai pushon gjatë sezonit veror. I riu shkruan se në Drimadhes, një çadër me dy shezlonge dhe dy birra falas të ofrohen për vetëm...

Doni të blini apo të shisni pronën tuaj?

Invest1 Group me një eksperiencë mbi 200 transaksione në 2 vjet , mund tju garantojë më të mirën!Ju presim në zyrat tona pranë Portit në Vlorë,www.invest1group.com / +355684012017

Ju mirëpresim

Njoftime

Reklamoni Biznesin tuaj

Artikujt e Fundit

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.