Welcome to Vlora

Apartament 1+1 për shitje në Orikum

Shitet apartent 1+1, 65m² në Orikum
Totalisht i mobiluar dhe instalime të reja, tavane të varur me ndricim led dhe spote.
E përshtatshme për shtëpi pushimi të përhershme ose për investim!
Çmimi: €1200/m²

Kliko këtu për me shumë foto nga apartamenti

https://invest1group.com/property/734/apartament-1-1-per-shitje-ne-orikum-euro-78-000-inv92.html
Për më tepër informacion,
📞+355684012107

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.