Welcome to Vlora

Horoskopi ditor, e Shtunë 28 Janar 2023

DashiDo të ketë një mënyrë për të qartësuar disa gjëra që ju mundojnë. Në punë mund të jeni surpriza e madhe e punëdhënësve tuaj. Përsa i përket dashurisë, rrini me këdo që ju frymëzon më shumë. DemiËshtë një periudhë ku bie në sy krijimtaria juaj:...

E tha më në fund, ja cila është arsyeja pse Kiara Tito nuk e puth Luiz Ejllin!

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër të vëmendjes, banorët e BBV2 po përfliten kudo në rrjet, dhe janë kthyer në protagonistët e përditshmërisë sonë. Kjo...

“E vetmja pikë e dobët je ti”/ Luizi-Kiarës: Të kërkoj me shpirt të jesh e ftohtë

Në një kohë kur Luizit i janë vënë kundër thuajse të gjitha vajzat, ai i kërkoi Kiarës të qëndrojë gjakftohtë dhe të mos ndikohet nga sjellja apo sulmet e të tjerëve, karshi tij. Luizi i kërkoi Kiarës që të sillet si Efi, që sipas tij, nuk ndikohet...

Horoskopi ditor, e Hënë 16 Janar 2023

Dashi Jeta juaj ne çift nuk do jete për asnjë moment e trishtuar sot. Partneri do bëni çdo gjë qe t’iu argëtojë dhe t’iu beje te ndiheni për mrekulli. Beqaret do kenë vetëm disa flirte, por nuk do ndihen aspak keq edhe ashtu. E rëndësishme për ta do...

Horoskopi ditor, e Premte 13 Janar 2023

Dashi Kokëfortësia dhe këmbëngulja juaj edhe për gjera te kota do e acaroje pafund partnerin. Mundohuni te jeni disi me te arsyeshëm sepse përndryshe keni për te pasur probleme serioze. Beqaret me shume gjase do realizojnë një takim me një person te...

Kategoria - Lifestyle

Weather Data Source: das wetter morgen in Vlora

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.