Welcome to Vlora

Zhduken tre persona në Vlorë, dy prej tyre vëllezër

Tre persona janë zhdukur pa gjurmë në qytetin e Vlorës, mbrëmjen e kaluar.

Kanë qënë familjarët ata që kanë bërë denoncimin në polici pasi kanë humbur kontaktet me ta.

Mësohet se ndër tre të zhdukurit, dy janë vëllezër, por nuk dihet ende identiteti dhe as mosha e tyre.

Policia ka nisur hetimet për gjetjen e tyre.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.