Welcome to Vlora

Apartament 1+1 për Shitje në Uji i Ftohtë, Vlorë

Apartament modern në shitje, i vendosur në katin e tretë të një pallati 4-katësh në zonën e Ujit të Ftohtë në Vlorë
• Sipërfaqe bruto prej 64 m²
• Përbëhet nga 1 dhomë ndenje, 1 kuzhinë, 1 dhomë gjumi dhe 1 banjë
• Pallati është i ri dhe ndodhet në një zonë të preferuar të Vlorës
• Vit i ndërtimit: 2023
• Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

Kliko Linku : https://invest1group.com/property/510/apartament-1-1-p%C3%ABr-shitje-n%C3%AB-uji-i-ftoht%C3%AB-vlor%C3%AB-inv19.html

Vizito Webin : https://invest1group.com/

Telefon : +355684012107

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.