Welcome to Vlora

Shitet Apartament!

𝘈𝘱𝘢𝘳𝘵𝘢𝘮𝘦𝘯𝘵𝘪 𝘬𝘢 𝘯𝘫𝘦̈ 𝘴𝘪𝘱𝘦̈𝘳𝘧𝘢𝘲𝘦 38.3 𝘮² 𝘣𝘳𝘶𝘵𝘰 𝘥𝘩𝘦 35 𝘮² 𝘯𝘦𝘵𝘰.𝘕𝘦̈ 𝘬𝘢𝘵𝘪𝘯 𝘦 4-𝘵𝘦̈ 𝘣𝘢𝘯𝘪𝘮 𝘵𝘦̈ 𝘯𝘫𝘦̈ 𝘨𝘰𝘥𝘪𝘯𝘦 𝘵𝘦 𝘙𝘦 𝘥𝘩𝘦 𝘵𝘦̈ 𝘮𝘪𝘳𝘦̈ 𝘢𝘥𝘮𝘪𝘯𝘪𝘴𝘵𝘳𝘶𝘢𝘳.𝘔𝘦 𝘢𝘴𝘩𝘦𝘯𝘴𝘰𝘳.𝘚𝘩𝘪𝘵𝘦𝘵 𝘱𝘫𝘦𝘴𝘦̈𝘳𝘪𝘴𝘩𝘵 𝘦 𝘮𝘰𝘣𝘪𝘭𝘶𝘢𝘳 .𝘋𝘪𝘴𝘵𝘢𝘯𝘤𝘢 𝘯𝘨𝘢 𝘥𝘦𝘵𝘪 400 𝘮𝘦𝘵𝘳𝘢 𝘋𝘰𝘬𝘶𝘮𝘦𝘯𝘵𝘢𝘤𝘪𝘰𝘯𝘪 𝘩𝘪𝘱𝘰𝘵𝘦𝘬𝘰𝘳 𝘦𝘴𝘩𝘵𝘦 𝘯𝘦 𝘱𝘳𝘰𝘤𝘦𝘴...

Okazion : Shitet apartament 1 +1

Shitet Apartament 1+1 në shitje te Palestra e Mundjes.Mundësi modifikimi në 2+1 pasi hapsira e lejonë.Apartamenti ka një sipërfaqe prej 84m²,Zonë e qetë , 150 m nga Bulevardi dhe 600 metra nga LungomareMe çertifikatë pronësie Për më shumë...

Shitet apartament 2 + 1 ,Vlorë

Te zona e ish-Kombinatit shitet apartament 2 + 1 + 2 tualete ,me një sipërfaqe prej 91 m² . Kati i 4-banim .Me ashensor .Pjesërisht e mobiluar . Zona ofron cdo facilitet të nevojshëm , me distancë 1 km nga deti .Disponon certifikatë pronësie , ju...

Jepet me qera 1 + 1 , pranë Skelës

Jepet me qera apartament 1 + 1 .Perbehet nga nje dhome gjumi ,sallon + kuzhine ,dy ballkone dhe nje tualet .E mobiluar .

Për më shumë informacion KLIKO KETU

Apartament 2+1 në shitje pas Conad-it,Vlorë

Agjencia imobiliare në Vlorë,INVEST1 GROUP Real Estate sjell për klientët e saj apartament luksoz në shitje . Apartamenti përbëhet nga dy dhoma gjumi,sallon sëbashku me kuzhinë ,një tualet . Mobilim bashkohorë Për më shumë detaje rreth kësaj prone...

Kategoria - Real Estate

Ne kete kategori do te gjeni kategori te ndryshme apartamentesh ne shitje apo me qera vjetore apo ditore ne qytetin e Vlores

Weather Data Source: das wetter morgen in Vlora

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.