Welcome to Vlora

Shitet Apartament 1+1 në Orikum

Ofrojme per shitje kete apartament 1+1 ne katin e trete te nje pallati 4 katesh ne Orikum te Vlores. Ky apartament ka pamje direkt nga deti dhe ndodhet prane qendres se Orikumit • Siperfaqja e brendshme: 74 m² • Sallon: 1 • Kuzhina: 1 • Dhoma gjumi: 1 • Banjo: 1 • Pamje nga deti • Hipoteke: Po • Per me shume informacione, ju lutemi na kontaktoni!

Vizito Linkun : https://invest1group.com/property/574/shitet-apartament-1-1-n%C3%AB-orikum-vlor%C3%AB-65-000-78-m%C2%B2-inv37.html

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.