Welcome to Vlora

Horoskopi për ditën e martë, 22 nëntor 2022

DASHI

Do të mund të përjetoni emocione të veçanta, të tilla që nuk i keni përjetuar për një kohë të gjatë. Në punë, bëni kujdes që të përcaktoni me saktësi kushtet e një marrëveshjeje. Pastaj rrezikoni të vidhoseni dhe të mos jeni në gjendje të ndryshoni më.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 22 nëntor 2022), beqarët kanë një qiell të shkëlqyer për të shfrytëzuar sa më shumë, pasi mund të takoni shpirtin tuaj binjak. Paqja kthehet pas një periudhe shumë të trazuar. Në punë favorizoni bashkëpunime të reja. Mund të filloni projekte interesante.

BINJAKËT

Të dashur Binjakë, më – 22 nëntor – nuk mungojnë polemikat dhe rrezikoni të debatoni me ata që ju rrethojnë. Kushtojini vëmendje fjalëve. Mos flisni shumë ose mos thoni gjëra pa vend. Ujëra të trazuara edhe në punë, prandaj më mirë t’i shtyni disa projekte derisa gjithçka të qetësohet.

GAFORRJA

Marrëdhëniet ndër-personale janë vërtet nervoze, guxoj të them të shqetësuara. Mos u dorëzoni pas provokimeve, përkundrazi, shkoni drejt e në rrugën tuaj dhe nuk do të zhgënjeheni. Ka disa lajme pozitive në punë. Ndoshta më në fund mund të kërkoni rritje page.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox  (e martë 22 nëntor 2022), humori është paksa i luhatshëm. Kjo pasi partneri është larg dhe mungon, sidomos për çiftet e vjetra. Një qiell i trazuar në punë, prandaj mos nxitni polemika të kota.

VIRGJIRËSHA

Beqarët mund të takojnë së shpejti shpirtin e tyre binjak. Besoni më shumë në veten tuaj dhe në cilësitë tuaja, qoftë edhe fizike. Me siguri duhet të ndaloni mbylljen në shtëpi. Puna kërkon përqendrim të shtuar, vëmendje ndaj financave. Keni shpenzuar përtej mundësive tuaja dhe tani portofoli juaj po qan.

PESHORJA

Dashuritë e sapolindura mund të kthehen në diçka të veçantë. Ndoshta një miqësi, qoftë edhe historike, mund të fshehë diçka tjetër. Sigurohuni që kjo ndjenjë të jetë e njëjtë edhe për tjetrin. Lajmet vijnë së shpejti. Bëhu gati.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 22 nëntor 2022), shumë kritika ndaj partnerit tuaj. Mundohuni të flisni me njëri-tjetrin dhe të sqaroheni. Më mirë t’i thoni gjërat në fytyrë, nëse ka diçka që nuk ju përshtatet, sesa të mbani gjithçka brenda. Në punë, lexoni të gjitha pikat e një marrëveshjeje përpara nënshkrimit.

SHIGJETARI

Ata që duan të zbulojnë emocione të forta dhe autentike duhet të hapen më shumë, jo të mbajnë gjithçka brenda. Ndaj takimet janë të favorizuara për ata që kanë qenë beqar deri tani. Në punë, përpiquni t’i vendosni në letër nevojat dhe kërkesat tuaja reale.

BRICJAPI

Në dashuri ka tension, ndoshta jo çdo gjë po shkon sipas asaj që keni menduar. Kohët e fundit është e vështirë të gjesh një gjuhë të përbashkët me partnerin. Kujdes nga daljet, sepse kohët e fundit keni pasur shumë shpenzime dhe momentalisht po ju “qan” edhe portofoli.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 22 nëntor 2022), në dashuri jeni të bindur se keni në krah personin e duhur. Përpiquni të mos keni frikë të bëni një milje shtesë, si martesa ose një fëmijë. Lajme të reja në punë.

PESHQIT

Nëse është dikush që ju pëlqen, hidhuni menjëherë. Çfarë keni për të humbur? Duhet të kuptoni saktësisht se çfarë loje po luan tjetri fillimisht. Në punë ka shumë çështje pezull, por shumë shpejt do të zhbllokoheni. Prandaj kini pak durim!

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.