Welcome to Vlora

Aksident tragjik, makina përplaset me kamionin në Greqi, ndërron jetë çifti shqiptar, lanë pas tre fëmijë të mitur

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Greqi, ku ka humbur jetën një çift shqiptarësh.

Bëhet me dije se në aksident është përfshirë një kamion dhe një makinë, ku për pasojë kanë ndërruar jetë Eleni Çakuli, 43 vjeç, nga fshati Çaush, dhe bashkëshorti i saj Theofil Karleci, 54 vjeç.

Siç shihet dhe në foto, aksidenti ka qenë i fortë dhe makina është bërë copë. dhe pse çifti i shqiptarëve u dërgua në spital menjëherë pas aksidentit ata nuk mund tja dilnin pasi kishin marrë plagë shumë të rënda.

Sipas mediave greke çifti shqiptar ishin prindër të tre fëmijëve të mitur, dy vajza dhe një djalë.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.