Welcome to Vlora

Ahmetaj “zhvishet” nga të gjitha postet në PS, Rama zgjedh drejtuesin e ri politik të qarkut të Vlorës

Ka përfunduar dje mbledhja e Kryesisë në selinë e Partisë Socialiste dhe kanë bërë disa ndryshime

Drejtues politik për qarkun e Vlorës është zgjedhur Blendi Klosi, duke zëvendësuar kështu Arben Ahmetajn i cili “zhvishet” nga të gjitha postet që kishte në PS.

Kujtojmë se Ahmetaj u shkarkua pak kohë më parë nga detyra e zv.kryeministrit pa ndonjë shpjegim nga qeveria dhe vendin e tij e zuri, Belinda Balluku. 

Ende mbetet e paqartë se çfarë ndodhi mes tij dhe kryeministrit Rama, marrëdhëniet mes të cilëve dukeshin të mira. 

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.