Welcome to Vlora

Shitet gazonjere,te Porti në Vlorë

Shitet studio në zonën më të kërkuar tashmë te Porti me projektin e ri të Marinës së Jahteve. Blloku pallateve te porti që kufizohet me plazhin e vjetër, skelën dhe portin.

Studio është e përshtatshme për investim. Ka një sipërfaqe prej 40m² në total nga të cilat 35m² neto. Ndodhet në katin e 9 dhe orjentimi nga lindja.Çmimi: 28,500€

Për më tepër informacion,+355684012107

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.