Welcome to Vlora

Njoftim : Shitet apartament 2 +1

Përball Poliklinikës së Vlorës ,shitet apartamenti i cili përbëhet nga dy dhoma gjumi ,salloni dhe kuzhina . Apartamenti ndodhet në kati e 1 të një pallati ekzistues. I rikonstruktuar totalisht dhe i mobiluar . Sipërfaqja e apartamentit është 72.4 m2 e cila disponon të gjitha dokumentacionet e duhura .Për më shumë informacion për pronën apo ta vizitoni ,kontaktoni agjencinë imobiliare INVEST1 GROUP Sh.P.K / Telefon : +355684012017

INVEST1 GROUP SH.P.K është nje kompani ndermjetesim per pasurite e paluajtshme dhe investimesh nepermjet partnereve te saj. E themeluar ne vitin 2021 me selin e saj ne qytetin bregdetar te Vlores dhe operon kryesisht ne Qarkun e Vlores por ne varesi te kerkesave dhe ne qytete te tjera. E fokusuar ne investime dhe ndermjetesim per shit-blerjen e pasurive te paluajtshme si dhe keshillim nga nje grup ekspertesh.Gjithashtu kompania jone bashkepunone me partner prestigjoz si : Banka,Ekspert ne investime,Studio te njohura ligjore dhe inxhinier te kualifikuar.Kompania jone mbulon gjithashtu mbeshtetje ne procedurat e lejeve dhe pergatitjen dokumentancionit per institucionet si dhe bene vleresimin e pasurise.Gjithashtu ofron sherbime PROJECT DESIGN , Mobilim dhe arredim te shtepive.

Dhome Pritje

Salloni

Kuzhina

Dhome Gjumi

Tualeti

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.