Welcome to Vlora

Apartament me qera 2 + 1

Apartament 2+1 Lux me qera!!

Vendodhja: pranë Kishës Ortodokse.

Organizohet në: dy dhoma gjumi, salloni bashkë me kuzhinën , tualeti dhe një ballkon i madh.

Totalisht i mobiluar në mënyrë moderne dhe ofronë të gjitha kushtet maksimale për një jetesë komode.

Çmimi: 400€/muaj

Për më shumë informacion klikon këtu Invest1 Group Real Estate

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.