Welcome to Vlora

Vlorë/ Zjarri përfshin fshatin Kaninë, rrezikohen banesat 

Një vatër zjarri është aktivizuar në fshatin Kaninë, në Vlorë.  

Nga flakët mësohet se është djegur një zonë me ullinj shekullorë. 

Paraprakisht bëhet me dije se flakët po rrezikojnë të djegin edhe banesat që ndodhen aty pranë. 

Ndërkohë që forcat zjarrfikëse janë nisur drejt vendngjarjes, për izolimin dhe shkuarjen e flakëve. 

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.