Welcome to Vlora

Publikohet FOTOJA/ Kjo është 23-vjeçarja që humbi jetën mbrëmjen e djeshme në aksidentin TRAGJIK në Vlorë-Levan, trupi u gjend 400 metra larg vendngjarjes

Aksidenti ka ndodhur pranë vendit të quajtur Kripa, teksa një automjet ka dalë nga rruga dhe është përplasur me murin mbrojtës, më pas ka rënë në kanal.

Në foton që po shihni, është 23-vjeçarja,Angjela Çapo e cila për fat të keq humbi jetën në aksidentin që ndodhi mbrëmjen e djeshme në aksin rrugor Vlorë-Fier.

Angjela Çapo

Aksidenti ka ndodhur pranë vendit të quajtur Kripa, teksa një automjet ka dalë nga rruga dhe është përplasur me murin mbrojtës, më pas ka rënë në kanal.

Ndërkohë si pasojë e aksidentit është plagosur rëndë edhe 22-vjeçarja Silvana Muho.  Shkak mësohet të jetë shpejtësia e mjetit jashtë normave të lejuara. Në vendngjarje kanë shkuar forca të shumta policie dhe zjarrfikëse, të cilët kanë bërë të mundur identifikimin e trupit të pajetë të 23-vjeçares.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.