Welcome to Vlora

Horoskopi i të mërkurës/ Ditë me surpriza dhe mundësi për flirte për beqarët e këtyre shenjave

Dashi

Dashura: Dita plot vitalitet, por edhe plot me dyshime: nuk ka zgjedhje të qarta, apo situata tepër të ngatërruara me të cilat ju do të përballet. Jini më të kuptuar me të dashurit tuaj. Beqarët do të duan t’i përkushtohen vetes, një zgjidhje e shkëlqyer për të hequr qafe nervozizëm.

Puna: Një kohë e rëndësishme për punë, edhe nëse duhet të luftosh për të marrë atë që dëshiron.

Demi

Dashuria: Nervozizmi dhe jotoleranca nesër do t’ju bëjë të përçmoni. Shmangni diskutimin me partnerin/en tuaj për arsye të parëndësishme dhe jini të durueshëm. Gjërat do të punojnë vetë. Madje edhe beqarët do të përfshihen në një situatë jo të këndëshme, por mbajeni veten të kthjellët.

Puna: Jupiteri dhe Saturni në qiell do t’ju ndihmojnë për të zgjidhur ndonjë problem që ju ka shqetësuar kohët e fundit.

Binjakët

Dashuria: Nëse jeni gati të përballeni me bashkëjetesën, bëjeni me entuziazëm dhe hiqni çdo frikë. Nëse keni ndonjë dyshim, bisedoni me partnerin/en tuaj. Nëse dashuria për beqarët nuk duket të kthehet ek ata, bëjnë mirë të jenë të duruar.

Puna: Disa situata të punës duhet të qartësohen menjëherë nëse nuk dëshironi që ato të degjenerojnë. Neser do të ketë zgjidhje të shpejta dhe të frytshme.

Gaforrja

Dashuria: Neser ju do të keni për të marrë disa vendime të guximshme, por planetet do të mbushin një energji të veçantë që do të bëjë që ju të përballeni me gjithë të mirat. Marrëveshje e mirë me partnerin/en. Nëse jeni duke pritur për dashurinë, ju do të bëni takime të rëndësishme dhe zbavitëse, të cilat do t’ju vënë në një humor të mirë.

Puna: Jeni plot me qëllime të mira dhe iniciativa nuk mungon. Me një vullnet të mirë ju mund të jeni në gjendje të bëni gjëra të mëdha.

Luani

Dashuria: Nëse vazhdoni të ankoheni për të kaluarën tuaj, nuk do të jeni në gjendje të gjeni forcat e nevojshme për të parë të ardhmen. Mundohuni të mos ktheheni dhe të shikoni vetëm në atë që është e bukur që jetoni. Dashuria është e pranishme dhe si për çiftet dhe beqarët ka disa surpriza të këndshme.

Puna: Përgatituni për një ndryshim të papritur. Perspektiva të shkëlqyera për të ardhmen.

Virgjëresha

Dashuria: Për shumë prej jush ka kaluar më e keqja, edhe nëse problemet e dashurisë nesër nuk do të mungojnë. Së shpejti, megjithatë, do të vijë më e mira dhe mund ta forconi marrëveshjen me partnerin/en. Beqarët do të jenë në gjendje të takojnë njerëz të rinj dhe të kuptojnë se ata kanë ndjenja të rëndësishme.

Puna: Dita e mirë për financat dhe investimet, kështu që ju mund të bëni disa të hapa.

Peshorja

Dashuria: Neser do të ketë sqarim në dashuri, keqkuptimet do të hapin rrugën për një ndjenjë të re dhe të rilindur. Por është më mirë të theksohen disa parime. Zemrat e vetmuara mund të hapin zemrat e tyre për të shpresuar, momentet e këqija nuk zgjasin përgjithmonë.

Puna: Lajme të mira në frontin e punës, neser do të merrni shumë më tepër nëse punoni më shumë.

Akrepi

Dashuria: Pas kalimit të disa reve gri, neser dielli do të shkëlqejë përsëri! Do të kesh ide më të qarta në dashuri dhe do të çosh në introspekte, por mos vazhdo shumë! Një goditje e mundshme kupidi mund të godasë ata që janë veëm!

Puna: Do të jeni polemikë me bashkëpunëtorët tuaj dhe kjo mund të shkaktojë keqkuptime. Trego veten më të duruar.

Shigjetari

Dashuria: Ju do të keni çdo mundësi për të ndryshuar një situatë sentimentale në favorin tuaj. Venusi favorizon dialogun paqësor dhe ju udhëzon në bindje. Një ditë plot surpriza për beqarët, ju mund të forconi një miqësi të re dhe të jetoni me një flirt.

Puna: Mundësitë për rritje profesionale do të pranohen mirë dhe premtojnë fillimin e një periudhe shumë fatlume.

Bricjapi

Dashuria: Dita e bukur, kënaqu në këto momente të rëndësishme për të gjetur lumturinë në çift, pa menduar për atë që të tjerët thonë. Hëna e favorshme dhe Jupiter premtojnë miqësi të reja dhe njohje të reja, beqarët do të kenë mundësi të shkëlqyera për takime.

Puna: Nëse fati nesër buzëqesh me ju, përfitoni nga kjo, mund të jetë një ditë e mirë për biznes dhe negociata.

Ujori

Dashuria: Dita e qetë, çdo gjë shkon e qetë. Ata që kanë jetuar një histori të gjatë mund ta ringjallin marrëdhënien dhe ta bëjnë atë ende të gjallë me fjalët e duhura. Beqarët mund të bëjnë takime emocionuese dhe të bëjnë miq të rëndësishëm.

Puna: Një periudhë plot me novacione për punë, marrëdhëniet ndërpersonale po përmirësohen dhe shumë kënaqësi po vijnë.

Peshqit

Dashuria: Surpriza vijnë për lidhjet që kanë kaluar nëpër periudha të pasigurta. Rritje e vëmendjes për të dashurin/ën dhe mbështetje e nevojave të ti/saj. Beqarët do të synojnë kultivimin e një miqësie në distancë që mund të shkaktojë emocione të reja.

Puna: Favori i yjeve do t’ju lejojë të arrini qëllimet e dëshiruara. Jepni hapësirë ambicieve tuaja.

© SYRI.net

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.