Welcome to Vlora

Nis turneu “Albania Open” në Vlorë

Si çdo vit turneu “Albania Open” oganizohet në Vlorë ku parashutistë të shumtë bëjnë hedhjet e tyre nga maja e malit të Shushicës për në bregdetin e Vlorës.

‘Hizdri Gubetini Cup’ ka startuar me datë 4 Maj dhe dita e fundit do jetë data 8 Maj ku dhe do shperndahen dhe cmimet fituese

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.