Welcome to Vlora

Leli uron Fiter Bajramin besimtarëve myslimanë

Kreu i Bashkisë së Vlorës, Dritan Leli në profilin e tij zyrtar në facebook uroi sot të gjithë besimtarët myslimanë shqiptarë për ditën e Fiter Bajramit.

Atyre që iu falën Zotit, në këtë muaj lutjesh e sakrificash, dhe gjithë besimtarëve mysliman, Gëzuar Fitër Bajramin.Paçi shëndet dhe ardhshin në jetë të gjitha fjalët që i drejtuat Zotit.’

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.