Welcome to Vlora

Lazio fitoi derbin ndaj Romës/ Aktorja italiane mban premtimin, foto vetëm me…

Një premtim i mbajtur nga Anna Falchi. Tifozja speciale e Lazios, disa ditë më parë premtoi se: “nëse bardhekaltrit do të fitojnë në derbi, do të postoj një foto e veshur vetëm me maskë”. Të besuarit e Inzaghit triumfuan 3-0 në “Olimpico” dhe aktorja e famshme e tregoi veten në Instagram pa vello dhe me maskë:

“Mbaroi loja më e rëndësishme dhe e përzemërt në kryeqytet!!!! Rroftë Lazio dhe i gjithë ekipi! Immobile i madh, kurrë nuk na zhgënjen, dhe “ujku” Luis Alberto. Çfarë mund të them, 3 gola për t’ua mbyllur gojën!”

Tifozët e Lazios vërshuan me komente, premtimi u mbajt. Por çka i kënaqi më shumë mbështetësit bardhekaltër është rezultati i fituar në fushë.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.