Welcome to Vlora

Kjo shenjë do ketë ditë të qetë/ Horoskopi i së shtunës

Dashi

Këtë të shtunë do të keni mundësi të pushoni paksa. Në punë nuk do të jeni të ngarkuar si zakonisht. Do të qëndroni nën praninë e familjarëve tuaj, çfarë do t’ju kënaqë pamasë. Ka gjasa që nesër ta shkelni dietën ushqimore, megjithatë është e tolerueshme nëse nuk e teproni.

Demi

Mund të keni fat në një lotari. Megjithatë mos rrezikoni duke kaluar limitet. Financat, dashuria dhe karriera do të kërkojnë balancim dhe ndërmarrjen e hapave seriozë. Mos u mbështetni vetëm tek të tjerët për të zgjidhur problemet tuaja.

Binjakët

Binjakët i kanë të gjitha shanset për ta kaluar 29 janarin qetësisht. Do të mendoni shumë rreth marrëdhënies suaj në dashuri dhe do përpiqeni të merrni një vendim. Mos u bëni pjesë e thashethemeve, pasi ka gjasa të përfshiheni në një konflikt.

Gaforrja

Në jetën e Gaforreve nesër mund të ngrihet një çështje e rëndësishme. Ka mundësi që do t’ju duhet të zgjidhni mes profesionit, të ardhmes në familje ose do t’ju duhet të mendoni seriozisht për shtëpinë. E gjitha kjo situatë do t’ju lodhë shumë psikologjikisht.

Luani

Disa Luanë do të kenë dëshirë të bëjnë aventura. Çdo hap që do të ndërmerrni apo çdo fjalë që do të thoni, mendojeni mirë. Shmangni takimet e dyshimta apo përfshirjen në një marrëdhënie të dyshimtë. Mos u përfshini në gjëra jo profesionale.

Virgjëresha

Virgjëreshat duhet të zhvillojnë shumë takime. Ka gjasa të kontaktoni me një specialist shumë të mirë. Sa i përket jetës personale, mund të përjetoni një moment të pakëndshëm partnerin/partneren tuaj. Vëmendja që ai/ajo do t’ju kushtojë do të jetë minimale.

Peshorja

Nesër është dita juaj me fat. Kjo është edhe arsyeja pse ndiheni të lumtur dhe të
pamposhtur. Do të jeni shumë bujar ndaj të tjerëve dhe kjo do t’ju kthehet me të njëjtën monedhë.

Akrepi

Disa Akrepë do të kenë një ide rreth mënyrës sesi mund të ndryshojë jeta e tyre. Mos i merrni menjëherë për bazë këto mendime. Është e rëndësishme që nëse keni ndërmend të merrni ndonjë vendim, mendoni një plan strikt.

Shigjetari

Shigjetarët do të kenë fat në marrëdhëniet e tyre personale. Mund të nisni një marrëdhënie të re romantike, por ekziston edhe mundësia për t’iu rikthyer lidhjes suaj të vjetër. Sa i përket anës profesionale, do të jetë një ditë rutinë.

Bricjapi

Përpiquni të korrigjoni gabimet dhe të largoni konfuzionin në jetën tuaj personale. Duhet, gjithashtu, të kujtoni sesa e rëndësishme është të kënaqësh të tjerët. Bëni kujdes të mos i ktheheni një konflikti të vjetër.

Ujori

Ujorët duhet t’i kontrollojnë me kujdes mendimet e tyre. Shmangni pesimizmin dhe kritikat e shumta ndaj të tjerëve. Kushtojini vëmendje partnerit/partneres suaj, por mos neglizhoni as familjarët. Në fund të ditës mund t’ju vijë një surprizë e këndshme.

Peshqit

Do të keni një ditë të ngarkuar në punë. Edhe pse do të lodheni shumë, ka gjasa të mos arrini rezultatet që dëshironi. Sa i përket jetës personale, do të përjetoni një atmosferë krejtësisht ndryshe. Është dita e duhur për të shprehur ndjenjat tuaja.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.