Welcome to Vlora

Kjo shenjë do ketë ditë pozitive/ Horoskopi për ditën e hënë

Dashi

Të lindurit e kësaj shenje do të përballen me disa vështirësi, të cilat do të jenë të shtrira në të gjithë sektorët. Megjithatë në sferën sentimentale parashikohet një përmirësim i lehtë.

Demi

Do të jetoni një ditë të komplikuar, sidomos sa i takon ndjenjave dhe çështjeve familjare. Do të ndjeni nevojën për të mbajtur nën kontroll nevojat tuaja ekonomike.

Binjakët

Do të jetoni një ditë pozitive në total, me përjashtim të disa problematikave nga persona të tretë. Me familjen dhe partnerin/en do të jetoni marrëdhënie mjaft intensive.

Gaforrja

Do të përjetoni një periudhë tejet stresuese nga pikëpamja profesionale. Po ashtu edhe në sferën e ndjenjave do të vini në dyshim besimin ndaj personit tuaj të zemrës.

Luani

Do të ndjeni nevojën për më shumë konfirmime gjatë kësaj dite, si nga ana profesionale, familjare edhe sentimentale. Megjithatë do vazhdojnë të jenë prezente disa problematika lidhur me të kaluarën.

Virgjëresha

Do të përballeni me momente kritike gjatë kësaj dite. Do të mundoheni fort për të rigjetur qetësinë dhe harmoninë, mes jetës profesionale dhe asaj sentimentale.

Peshorja

Do të jeni në kërkim të një zgjidhjeje e cila do të kritikohet mjaft dhe ka të bëjë kryesisht me sektorin profesional. Edhe në fushën e ndjenjave parashikohen disa situata problematike.

Akrepi

Do të përballeni me mundësi të reja gjatë kësaj dite, si për sa i takon sferës profesionale edhe asaj sentimentale. Duhet të mundoheni që të angazhoheni më shumë lidhur me projekte që kanë të bëjnë me të ardhmen.

Shigjetari

Të lindurit e kësaj shenje do të tregohen mjaft fleksibël gjatë kësaj periudhe. Megjithatë do të përballen me disa vështirësi që kanë të bëjnë me sferën profesionale dhe sentimentale, të cilat do të kërkojnë zgjidhje.

Bricjapi

Parashikohet një periudhë mjaft pozitive dhe me fat në çdo drejtim, si për sa i takon jetës profesionale edhe asaj sentimentale. Do të arrini që të zgjidhni probleme që kanë të bëjnë me të kaluarën.

Ujori

Do të ndjeni nevojën për tu rikthyer në lojë gjatë kësaj dite, sa i takon sferës sentimentale. Do të arrini që të rikuperoni gjithë energjinë e humbur gjatë javëve të fundit.

Peshqit

Të lindurit e kësaj shenje do të ndjejnë nevojën për të rigjetur qetësinë gjatë kësaj periudhe. Kjo gjë vlen sidomos sa i takon jetës sentimentale, ku do t’iu duhet të plotësoni çdo nevojë që e keni shtyrë.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.