Welcome to Vlora

Horoskopi për sot, 1 Shkurt 2022, ja si nis muaji për të gjitha shenjat

Dashi: Në dashuri, muaji mars do të jetë çlirues, por tashmë Venusi është ende është në kundërshtim me ju dhe keni mendime të kundërta. Në punë deri në fund të muajit do të arrihet një marrëveshje, çdo gjë do jetë më mirë në javët në vijim!

Demi: Afërdita është në anën tuaj dhe ju vetëm duhet ta lini veten të lirë në dashuri. Në punë mundohuni të jeni të kujdesshëm, edhe sidomos në familje.

Binjakët: Marsi është muaji i duhur për dashurinë, por tani nëse keni ndonjë dyshim duhet të bëni një hap përpara dhe të sqaroheni. Në punë, lajme të reja dhe të mira po vijnë: por kujdes për çështjet ligjore!

Gaforrja: Afërdita ju kërkon të qëndroni larg problemeve që po karakterizojnë sferën tuaj sentimentale. Në punë, kini kujdes nga komplikimet: përpiquni të ndihmoni një koleg!

Luani: Dashuria nuk premton gjëra të mëdha, beqarët janë ende në pritje. Në punë, faza e rikuperimit: me pak fjalë, jo keq!

Virgjëresha: Një kohë e shkëlqyer për dashuri me Venusin që ju mbron bashkë me Marsin. Në punë, kini kujdes nga ndryshimet: jeni perfeksionist, por ndoshta është më mirë nëse pushoni!

Peshorja: Venusi do të jetë ende kundër, por ky është muaji i fundit: përpiquni të shtrëngoni dhëmbët edhe pak më gjatë. Në punë ka nga ata që duan të ndryshojnë, qoftë edhe qytetin.

Akrepi: Afërdita është në anën tuaj, ndaj dashuria është e mirë. Në punë, tani marrëdhëniet janë të rëndësishme!

Shigjetari: Jupiteri është në një aspekt kritik, kujdes ndaj ndarjeve. Por mos kini frikë: çdo problem me zemrën tani mund të zgjidhet. Në punë, gjithçka do të rikuperohet nga data 4.

Bricjapi: Yjet janë në anën tuaj në aspektin e dashurisë. Në punë, qielli i fuqisë së madhe: nuk ju mungojnë idetë!

Ujori: Një lajm i mirë vjen për beqarët, veçanërisht kur Venusi do të jetë me ju në mars. Në punë keni shumë gjëra për të bërë!

Peshqit: Afërdita dhe Marsi janë me ju, emocionet në dashuri nuk mungojnë. Në punë, përpiquni të kapërceni problemet: një periudhë e rëndësishme po vjen!

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.