Welcome to Vlora

‘Keni harxhuar shumë, por kujdes/ Parashikimi i horoskopit për sot, çfarë kanë rezervuar yjet për ju

DASHI

Në letër ka komplikime dhe zgjedhje të vështira për të bërë. Nëse jetoni dy marrëdhënie në të njëjtën kohë, duhet të kuptoni se në cilën anë dëshironi të jeni dhe të prisni njërën nga të dyja. Tensionet nuk mungojnë, madje as në punë, prandaj përpiquni të mos e teproni, pasi mund të pendoheni.

DEMI

Në dashuri duhet ta tregoni veten të lumtur në sytë e partnerit tuaj, nëse nuk doni të ngulisni dyshime që shpesh janë të pabazuara. Ata që së fundmi i kanë dhënë fund një lidhjeje, e shohin gjithçka në një mënyrë pesimiste. Mundohuni të kuptoni se para se të ndiheni mirë me një person tjetër, duhet të jeni rehat me veten.

BINJAKËT

Keni harxhuar shumë së fundmi dhe tani portofoli juaj po “vajton”. Mund të rinovoni marrëveshje të favorshme, edhe nëse hiqni dorë nga diçka ekonomikisht. Mbani ekuilibrin e duhur midis të ardhurave dhe shpenzimeve. Jupiteri në kundërshtim ka ditë që po krijon tensione të forta, madje edhe në dashuri. Shmangni konfliktet e panevojshme me partnerin tuaj.

GAFORRJA

Të hënën jeni duke bërë projekte ambicioze, por diçka mund të mos shkojë në mënyrën e duhur. Mos u zemëroni dhe mos u bëni pesimist. Një krizë e mundshme nuk duhet t’ju shtyjë të hiqni dorë nga gjithçka. Në punë keni ndjenjën se nuk vlerësoheni siç duhet. Ndoshta është koha për një ndryshim të peizazhit? Shmangni konfliktet me ata që ju rrethojnë.

LUANI

Keni një pamje astrale vërtet të mirë, kështu që java mund të fillojë në mënyrën më të mirë. Përfitoni nga favori i yjeve dhe jepni më të mirën tuaj. Situata do të jetë gjithashtu shumë më aktive në një nivel sentimental. Nëse jeni beqar, është koha të përfshiheni në çështje sentimentale.

VIRGJËRESHA

Një javë e shkëlqyer për ata që kërkojnë dashuri. Nëse keni qenë beqar për një kohë të gjatë, merruni ende me punë, sepse yjet janë aty. Sigurisht, kohët e fundit aspekti sentimental ka kaluar në plan të dytë, sepse ju është dashur të merreni me shëndetin dhe problemet e punës. Shërimi maksimal do të vijë në shkurt. Bëni durim.

PESHORJA

E hëna rezervon tensione të mundshme në dashuri. Gjërat nuk shkojnë siç dëshironit dhe për këtë arsye jeni paksa të nënshtruar. Nuk ka mungesë të shqetësimeve dhe komplikimeve. Shmangni rënien në dashuri me njerëzit që janë tashmë të përkushtuar dhe shmangni mbajtjen e dy marrëdhënieve në të njëjtën kohë.

AKREPI

Do të jeni plot energji dhe dëshirë për të bërë mirë. Emocione të rëndësishme po vijnë, me Diellin, Mërkurin dhe Saturnin në një aspekt vendimtar dhe të favorshëm. Jeni shumë të hapur për dialog dhe për të ndihmuar ata që kanë nevojë për ndihmën tuaj. Vepro, mos rri i qetë, përndryshe asgjë nuk do të ndryshojë. Ndoshta mund të lindë një dashuri e re.

SHIGJETARI

Duke nisur nga e hëna, edhe këtë javë duhet të rilindni. Ka ardhur momenti i shpengimit. Një lajm i mirë mund të vijë në ditët e ardhshme, veçanërisht në datën 22 mund të merrni një mundësi të shkëlqyeshme. Gjithmonë mbani mend se shanset më të mira duhet të fitohen, asgjë nuk ndodh rastësisht. Në këtë periudhë, një dashuri ose miqësi mund të lindë ose rilindë.

BRICJAPI

Kjo e hënë hapet nën flamurin e kaq shumë anktheve dhe problemeve që janë në kokën tuaj. Ju dëshironi të keni më shumë siguri dhe të kufizoni konfliktet apo edhe mosmarrëveshjet. Mërkuri dhe Saturni do të sjellin qetësi në punë: mund të jeni grindur me kolegët dhe eprorët. Beqarët mund të rizbulojnë dëshirën për të dashur dhe për t’u dashur.

UJORI

Në dashuri gjërat po lulëzojnë, nuk është rastësi që ju jeni në mesin e shenjave, në krye të vitit 2021. Për ata që kanë përjetuar një krizë ose një diskutim në një farë mase, tani është koha për rikuperim ose për të filluar sërish nga e para. Jupiteri së shpejti nuk do të jetë më kundër, kështu që mund të shëroheni nga pikëpamja ekonomike. Një takim biznesi mund të hapë mundësi për një ndryshim.

PESHQIT

Këto kohë jeni duke kërkuar veten dhe një busull për të ndjekur. Në dashuri, tension dhe nerva për shkak të një grindje me partnerin ose për shkak të distancës me jush. Kini pak durim sepse gjërat do të funksionojnë në shkurt. Flisni me njëri-tjetrin dhe sqarohuni.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.