Welcome to Vlora

Pamje fantastike/ Dëbora shtron qilimin e bardhë edhe në Parkun e Llogarasë

Ulja e temperaturave ka bërë që edhe në Parkun Kombëtar të Llogarasë të mbulohet nga dëbora duke krijuar një tapet të bardhë.

Pasditen e ditës së premte kanë nisur reshje të dendura dhe në orët e mbrëmjes bora ka mbuluar parkun kombëtar të Llogarasë.

Një destinacion turistik në çdo stinë të vitit dhe sigurisht reshjet e dëborës kanë bërë që këtë fundjavë të tërheqë edhe më shumë vizitorë.

Siç mund ta shihni edhe nga pamjet e mëposhtme dhjetëra familjarë kanë ndaluar për të shijuar këtë pamje fantastike dhe pse jo për të luajtur me njëri tjetrin, edhe pse temperaturat janë tepër të ulëta.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.