Welcome to Vlora

Horoskopi për ditën e premte, 2 dhjetor 2022

DASHI

Nëse jeni veçanërisht nervoz dhe i shqetësuar, nuk ka nevojë të debatoni me ata që ju rrethojnë. Mundohuni të ruani qetësinë. Rrezikoni të kapeni nga tensioni edhe në vendin e punës. Numëroni deri në dhjetë përpara se të hapni gojën.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 2 dhjetor 2022), ata që kanë një marrëdhënie të qëndrueshme mund të realizojnë projekte të mëdha, si martesë apo fëmijë. Beqarët mund të kenë disa aventura të bukura. Qoftë edhe vetëm për një natë. Mos u nxitoni në punë, jepini kohë pas kohe vetes.

BINJAKËT

Ata që janë vetëm mund të takojnë njerëz të rinj. Në fund të fundit, nuk mund t’ia dilni vetëm në jetë. Bëhuni të zënë duke planifikuar disa dalje. Do të merrni oferta pune, por kujdes, nuk është e thënë që janë të duhurat për ju. Peshoni me qetësi të mirat dhe të këqijat përpara se të pranoni.

GAFORRJA

Jeni më të qetë se ditët e fundit. Mund të gjeni zgjidhje që nuk i keni parë deri tani. Profesionalisht gjithçka po merr kthesën që keni shpresuar. Me pak fjalë, bëni pak durim. Gjithçka do të shkojë siç duhet. Besoni ata që ju rrethojnë.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 2 dhjetor 2022), edhe nëse përfshiheni në konflikt mos kini frikë se diçka nuk ju shkon ashtu siç dëshironi. Takoni njerëz të rinj, si për dashuri ashtu edhe për miqësi. Mund të planifikoni projekte të reja pune. Provoni vlerën tuaj.

VIRGJËRESHA

Sigurisht që nuk është një kohë e mirë. Jeni gjithmonë shumë të prirur për të pasur diskutime që nuk çojnë në asgjë të mirë në dashuri. Në vend të kësaj, përpiquni të flisni me partnerin tuaj dhe të gjeni një zgjidhje. Nuk po shkon mirë në punë tani. Së shpejti do të jeni në gjendje të shpengoni veten.

PESHORJA

Një kohë komplikimesh serioze në marrëdhëniet sentimentale. Diçka nuk po shkon ashtu siç do të dëshironit në marrëdhënien tuaj me partnerin. Është paksa e vështirë edhe në nivel profesional. Ndoshta disa hyrje më pak po ju vënë në vështirësi.

AKREPI

Të dashur Akrepa, sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 2 dhjetor 2022), përpiquni të mos jeni shumë impulsivë, kjo sjellje mund të largojë personin që doni. Duhet ende pak kohë që planet tuaja të punës të realizohen.

SHIGJETARI

Ditë shumë e mirë, edhe nëse nuk jeni në formën tuaj më të mirë. Në punë përgatituni për ndryshime, do jetë me vend të mos ofendoheni nëse diçka nuk ju shkon ashtu siç dëshironi.

BRICJAPI

Përpiquni të jeni të duruar me partnerin, ndiheni veçanërisht të shqetësuar dhe nuk gjeni dot një zgjidhje. Gjendja juaj shpirtërore nuk do jetë e favorshme as në nivel profesional. Ju rrezikoni të debatoni me kolegët dhe eprorët.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 2 dhjetor 2022), harmonia në çift rikthehet për ata që kanë kaluar një periudhë tensioni dhe diskutimi. Në punë dëshironi të ndryshoni. Jeni të lodhur nga rutina e zakonshme.

PESHQIT

Jeni në fazën e rikuperimit kur bëhet fjalë për marrëdhëniet romantike. Hidheni veten në aventura të reja profesionale dhe mund të keni kënaqësi të tilla që nuk i keni pasur për një kohë të gjatë. Mund të keni disa marrëveshje të mira. Me pak fjalë, mundësitë e shkëlqyera të karrierës janë në rrugë e sipër.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.