Welcome to Vlora

Horoskopi ditor për ditën e shtunë, 3 dhjetor 2022

DASHI

Nga pikëpamja sentimentale kjo fundjavë do jetë shumë pozitive, si për beqarët ashtu edhe për çiftet. Shijoni momentin dhe relaksohuni pas një dite të trazuar.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 3 dhjetor 2022), tregohuni shumë të kujdesshëm në fushën sentimentale, sepse nuk ka ardhur ende koha e duhur për t’u dashuruar marrëzisht. Faji nuk duhet t’i jepet fatit, por vetes, qëndrimit tuaj shpesh tepër mbrojtës. Mundohuni të hapeni pak më shumë dhe të bëni miq të rinj.

BINJAKËT

Fundjava premton të jetë plot pasion dhe shumë prej jush do të mund të rizbuloni edhe vlerën e çiftit. Ata që kanë pasur probleme ose janë lënduar do të kenë nevojë për ndihmën e familjes ose marrëdhënieve të rëndësishme.

GAFORRJA

Të dielën do të ketë rritje të vazhdueshme si në atë sentimentale ashtu edhe në atë të punës. Do përjetoni emocione unike dhe të paharrueshme dhe më në fund do sqaroheni me një person shumë të dashur për ju.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 3 dhjetor 2022), dikush mund të mendojë se ka marrë rrugën e gabuar dhe për këtë arsye dëshiron të ndryshojë kurs. Sa i përket punës, ata që tashmë kanë përvojë në punën e tyre do të mund të marrin telefonata dhe takime.

VIRGJËRESHA

Gjatë ditës së shtunë – 3 dhjetor 2022 – mund të ketë tensione. Ata që punojnë në fundjavë, mund t’i bëjnë keq kujtdo që pengon një projekt, duke e ditur se kanë të drejtë… Mundohuni të qëndroni të qetë.

PESHORJA

Peshore të dashura, ka nga ata që janë munduar shumë në këtë periudhë, ose ka pasur bllokime nga jashtë dhe prandaj keni nevojë për ndihmë për të rregulluar situatën. Rikuperimi vjen nga e diela.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 3 dhjetor 2022), nëse keni një histori të mirë, nuk do të ketë asnjë problem, por nëse ka disa pyetje për disa kohë, tani dikush mund të ngrejë edhe zërin. Ata me një histori të ndërlikuar duhet të jenë dy herë më të kujdesshëm.

SHIGJETARI

Do të ketë disa konfirmime të mira nga pikëpamja e dashurisë. Do të ketë mundësi që dikush të kthehet nga e kaluara, por shmangni historitë që nuk kanë më arsye të ekzistojnë.

BRICJAPI

Lajme po vijnë në fushën sentimentale. Gjatë ditëve të së shtunë dhe të dielës do të jeni të fokusuar në verifikimin e një dashurie. Nëse keni planifikuar ndonjë udhëtim, kjo është koha e duhur për t’u larguar.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë, 3 dhjetor 2022), përpiquni të rindezni dashurinë. Në këtë periudhë i keni dhënë më shumë rëndësi aspektit ekonomik dhe të punës sesa atij sentimental.

PESHQIT

Të dashur Peshq, ditë e shtunë – 3 dhjetor – dhe të dielën do të jenë dy ditë pozitive për takime të reja. Por kujdes të dielën të mos e ngrini shumë zërin. Mundohuni të qëndroni të qetë dhe të qetë.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.