Welcome to Vlora

Horoskopi ditor për ditën e enjte, 1 dhjetor 2022

DASHI

Gjatë orëve në vijim shmangni diskutimet e panevojshme me partnerin, dhe po ashtu distancohuni nga situatat dhe njerëzit që ju shqetësojnë. Për sa i përket punës, nuk ju pëlqen ajo që po bëni dhe për këtë arsye rrezikoni të bëni një gabim edhe më të madh, për shkak të shpërqendrimit.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 1 dhjetor 2022), dashuria do t’ju rezervojë surpriza këtë muaj, por ende nuk ka ardhur koha e duhur. Duhet të bëni edhe pak durim. Për sa i përket punës, keni shumë projekte, por – për momentin – jeni konfuz dhe nuk jeni në gjendje t’u jepni përmbajtje.

BINJAKËT

Jeni beqar dhe dëshironi të keni mundësinë të takoni personin e jetës tuaj? Nuk mund të presësh në divan… Duhet të krijosh kushtet që kjo të ndodhë. Për sa i përket punës, mos e lini veten të dërrmoheni, shprehni qartë se cilat janë nevojat tuaja.

GAFORRJA

Ndiheni pak të nënshtruar, përpiquni të rezervoni më shumë kohë për lidhjen tuaj. Edhe puna e ka të vështirë të ecë përpara në këto orë të fillim dhjetorit. Mos u dëshpëroni, është vetëm një moment i shkurtër.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 1 dhjetor 2022), ky është një moment i favorshëm në dashuri. Keni mundësi që nuk duhen humbur. Qëndroni vigjilent. Për sa i përket punës që ju thith shumë, keni vendosur të përfundoni disa angazhime para festave të Krishtlindjeve.

VIRGJËRESHA

Përpiquni të jeni më kreativë. Mundohuni ta bëni partnerin tuaj të ndihet pjesë e pandashme e jetës suaj. Ka diçka që ju shqetëson në fushën profesionale, përpiquni të kuptoni se çfarë është herët për ta zgjidhur shpejt çështjen.

PESHORJA

Duhet të shfrytëzoni momentin për t’u marrë me problemet e zemrës. Tani mund të përballeni me çdo vështirësi sentimentale me vendosmëri dhe vendosmëri. Puna? Mundësi të mëdha po vijnë.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte, 1 dhjetor 2022), mos u tërhiqni në polemika të kota. Rreziku është të nisni një debat me partnerin. Për sa i përket punës, angazhimi profesional që ju shikon të provoni në aktivitete të reja ju çorienton.

SHIGJETARI

Jeni vazhdimisht në kërkim të konfirmimit në fushën sentimentale dhe ndoshta kjo mund të jetë koha e duhur për ta marrë atë. Për sa i përket punës, mos u tërhiqni në diskutime të kota, gjithsesi jeni ju që do të keni përparësinë.

BRICJAPI

Kjo ditë që po vjen nuk do të jetë një ditë ku do të jeni në formën tuaj më të mirë, mund të ketë disa probleme në dashuri. Mund të ketë tensione në punë, por lëreni të shkojë… Qetësohuni.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 1 dhjetor 2022), nëse keni një marrëdhënie të krijuar, gjatë orëve në vijim do të gjeni kohë për t’i dhënë hapësirë. Për sa i përket punës, keni disa afate të rëndësishme për të përmbushur. Beje.

PESHQIT

Përpiquni të jeni pak më të zhytur në mendime në dashuri, mos u tërhiqni nga shtysat. Për sa i përket punës, do të hapet një periudhë e mundësive të mëdha.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.