Welcome to Vlora

Horoskopi për ditën e premte, 19 gusht 2022

Dashi: Dashuri të reja po shfaqen në horizont? Kush e di, por me siguri do të njihni dikë që fjalë për fjalë do t’ju bëjë të ndjeheni kaq të ekzaltuar sa do t’ju shkojë mendja vërdallë. Eja, këtë të premte mos mendoni fort për punën.

Demi: Shefi juaj është me pushime. Merrini këto ditë si një mundësi për të riorganizuar idetë dhe për të kuptuar se çfarë dëshironi në të vërtetë.

Binjakët: Gjërat në punë janë vërtet mirë. Dhe, do të bëhen gjithnjë e më mirë. Nga ana tjetër mundohuni të besoni më shumë te partneri juaj, ndryshe mund të pendoheni.

Gaforrja: Ka shumë lajme në botën e dashurisë por ende të pakta në vendin e punës. Por kjo nuk është e rëndësishme, sepse definitivisht nuk është koha për të menduar për të.

Luani: Keni disa shanse për t’i bërë përshtypje dikujt që pëlqeni, përpiquni të mos e humbni mundësinë dhe bëjini sytë katër!

Virgjëresha: Keni disa gjëra për të analizuar dhe kjo nuk është domosdoshmërisht një gjë e keqe, përkundrazi. Do të gjeni dëshirën për të përballuar gjithçka.

Peshorja: Do të mahniteni nga shumë gjëra dhe do të mund ta shijoni ditën. Por… jo këtë të premte. Këtë 19 gusht ju pret një ditë vërtet e lodhshme.

Akrepi: Ankthi dhe stresi janë kaq pranë jush. A po mendon dikush tashmë për shtatorin? Mundohuni të mos merrni kaq shumë doza paranoje.

Shigjetari: A po arrini të relaksoheni? Nëse përgjigja është jo, atëherë përpiquni të rikuperoni sa më shpejt të jetë e mundur sepse nuk është mirë!

Bricjapi: Do të keni shumë lajme dhe mundësi të mira po vijnë. Mos e humbisni atë që ka rëndësi për ju dhe përpiquni të dëgjoni më pak të tjerët.

Ujori: Ju keni të gjitha shanset dhe mundësitë për të ecur përpara, për të gjetur forcën dhe për ta bërë atë që keni si synim. Vetëm atëherë mund të filloni nga e para dhe të ndiheni vërtet të lumtur.

Peshqit: Ka një terren për dashuri të reja, por ju jeni pak konfuz. Por mos harroni, kjo është vera, ah sa gjëra ka ende për t’ju dhënë! Mos e humbisni momentin. 

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.