Welcome to Vlora

Horoskopi për ditën e hënë, 29 gusht 2022

Dashi: Një ditë që duket se fillon me këmbë të mbarë, ju lutemi mos e prishni. Puna kërkon shumë impenjim dhe po ju merr shumë kohë.

Demi: Këtë të premte 26 gusht ndiheni me fat dhe të fortë, dashuria ju buzëqesh dhe Hëna është në avantazh me shenjën tuaj. Shumë kolegë ju marrin si pikë referimi në punë.

Binjakët: Një ditë e trazuar, më mirë të shtyni çdo diskutim në dashuri për nesër. Puna, nga ana tjetër, do të jetë në gjendje t’ju largojë nga mendimet tuaja dërrmuese.

Gaforrja: Çfarë mund të jetë më mirë se të kaloni një mbrëmje romantike me partnerin/en tuaj? Kurseni forcat në punë, sezoni i ri do të shoqërohet me surpriza të mëdha.

Luani: Hëna është në shenjën tuaj, mos e humbisni këtë mundësi të madhe. Jeta profesionale mjaft e ngarkuar, rekomandoj të mos keni luhatje humori.

Virgjëresha: Jeta duhet marrë ashtu siç vjen, pa marrë shumë për kot dhe pa e vrarë shumë mendjen. Puna, ashtu si dashuria, ecën me ritme të ngadalta, por do të ketë një pikë kthese që fillon në shtator.

Peshorja: Pasditja e të premtes do të jetë paksa e përmbajtur për ndjenjat tuaja, por të premten pasdite do të ketë vend për rikuperim. Puna, për profesionistët e pavarur, do të ketë një pikë kthese në javët në vijim.

Akrepi: Miqësia, ashtu si dashuria, duhet të kultivohet, por kujdes mos e kaloni cakun që i ndan të dy! Kolegët ju vlerësojnë dhe ju respektojnë, përpiquni të veproni dhe ju si ata.

Shigjetari: Dashuria është gjithmonë e rëndësishme për ju, por ndonjëherë ju duhet të shpërqendroheni edhe nga një Cupid për të jetuar në paqe me veten. Ndërkohë puna vazhdon t’ju japë kënaqësi.

Bricjapi: Përpiquni të lini mënjanë mendimet negative, ato nuk janë të mira as për shëndetin tuaj. Jeta profesionale nuk ju kënaq plotësisht.

Ujori: Gjërat shkojnë me ritme slow motion në dashuri, por mos u shqetësoni, është një shenjë e mirë. Puna do të japë kënaqësinë e saj në sezonin e ri.

Peshqit: Dashuria është në mbërritje e sipër, me ritme të ngadalta, por aventurat nuk mungojnë. Puna ju streson shumë, ndoshta është koha për një pikë kthese.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.