Welcome to Vlora

Horoskopi për ditën e enjte,1 shtator 2022

Dashi: Në dashuri mund të ketë ndonjë keqkuptim të vogël në çift, më mirë të heshtni. Në punë jeni duke kërkuar një shpërblim dhe kush e di pse koha juaj ende nuk po vjen.

Demi: Kushtojini vëmendje sërish për disa ditë gjërave në dashuri, Afërdita mbetet në kah të kundërt. Por së shpejti vijnë lajme për ata që janë vetëm. Në punë po kërkoni përgjigje konkrete për të ardhmen tuaj, jini të durueshëm.

Binjakët: Ky muaj që po nis, fokusohet në ambientin tuaj të punës, ndërsa nnë dashuri mund të ketë komplikime. Është e rëndësishme që nga tani deri të dielën të rishikoni diçka në vendin e punës.

Gaforrja: Ky shtator do të jetë muaji ideal për të kërkuar sqarime në dashuri. Në punë, megjithatë, ndonjëherë ndryshimet e papritura ju kanë krijuar disa vështirësi.

Luani: Dashuria nuk shkon ashtu siç do të donit për shkak të një Hëne të kundërt, por mos u hutoni. Mos u shqetësoni shumë në punë nëse dikush ju ka penguar, kjo nuk do t’ju pengojë të arrini qëllimet tuaja.

Virgjëresha: Ju ka mbetur pak kohë për të shijuar Venusin në shenjën tuaj, duhet të rikuperoheni nga një periudhë në të cilën e keni lënë veten të përpihet nga puna. Në fund të fundit, megjithatë, pasi të kapërceni disa vështirësi, mund të filloni ta shikoni të ardhmen më me qetësi.

Peshorja: Në dashuri Mërkuri do të hyjë në shenjën tuaj. Më në fund mund të arkivoni histori të kaluara dhe të mendoni për të ardhmen. Puna ju vë përpara zgjedhjeve të rëndësishme, mos hezitoni.

Akrepi: Lërini historitë që ju kanë lënë një shije të hidhur, angazhohuni për të gjetur qetësinë. Së shpejti mund të keni takime të reja. Duke punuar – në sajë të Hënës në shenjën tuaj, mund të përdorni intuitën për të realizuar projektet dhe synimet që keni.

Shigjetari: Mund të jetë një periudhë e pavendosmërisë së madhe në fushën sentimentale. Sakaq në punë tregohuni të kujdesshëm dhe më të vëmendshëm në aspektin ekonomik, sidomos nëse keni biznesin tuaj.

Bricjapi: Ishte një gusht disi i turbullt për ju përsa i përket ndjenjave. Megjithatë shpresat tuaja rikthehen në shtator. Në punë keni ende shumë dyshime, edhe nëse ju duket se jeni pajtuar me faktin…

Ujori: Afërdita në dizavantazh me shenjën tuaj, ka krijuar kaq shumë konfuzion në dashuri. Por kjo gjendje është gati të marrë fund. Ju do ta lini pas për të parë qartë të ardhmen. Në punë Jupiteri duket se ju buzëqesh duke ju dhënë shpresë për një projekt.

Peshqit: Problemet me një ish mund të përsëriten, bëni kujdes këtë muaj, shmangni komplikimet. Edhe në punë nuk duket të jetë një nga periudhat më të thjeshta, mos i merrni gjërat majë më majë.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.