Welcome to Vlora

U njohën në Tik Tok, çifti rrëfen historinë e dashurisë: E pranova se ishte nga Vlora

Françeska Gjoni dhe Ermal Lazaj janë një çift që janë njohur nga Tiktoku. Në një lidhje me Skype nga Italia për “ABC e Mëngjesit”, ata kanë treguar detaje të historisë së tyre të dashurisë.

Një ndër arsyet pse çifti janë bashkë, është origjina e përbashkët, pasi janë të dy nga Vlora. 

“Ne jemi njohur në shtator. E kam parë një video në Tik Tok dhe më pëlqeu. I gjeta profilin në Instagram dhe aty folëm. Para se të takoheshim, folëm një muaj në Whatapp. Unë bëja si i shkathët në biseda, kur u takuam mu lidh goja”, u shpreh Ermali.

“Kisha shumë ftesa, por e pranova se ishte nga Vlora. U nis Ermali nga Torino, se ne ishim 6 orë larg njëri-tjetrit. Kur e pash për herë të parë, mendova se ishte njësoj si te fotot që kisha parë”, tha Françeska.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.