Welcome to Vlora

Horoskopi për ditën e diel

Dashi

Dite mjaft pozitive do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do e harroni njëherë e mire te shkuarën e trishte dhe nuk do keni me mosmarrëveshje. Beqaret do realizojnë disa takime fantastike qe ne mëngjes dhe rrjedha e jetës do ndryshoje për mire. Ne planin FInanciar do jeni me te organizuar se me pare prandaj gjendja do FIlloje te stabilizohet ndjeshëm.

Demi

Gjerat do funksionojnë si duhet sot mes jush dhe atij qe keni ne krah. Nuk do keni aspak probleme dhe mosmarrëveshje, përkundrazi do mendoni vetëm si ta bëni çdo moment sa me te bukur. Beqaret nuk do preferojnë te dalin me personat qe do i ftojnë sepse do e kenë mendjen diku tjetër. Buxhetin do dini si ta menaxhoni gjithë kohës dhe gjendja do vazhdoje te mbetet e mire.

Binjaket

Marrëdhënia juaj me partnerin nuk do jete aq e ngrohte sa ju mendonit. Për shume gjera do debatoni ashpër me te dhe asnjeri nuk do doje ta ule hundën. Beqaret duhet te re×ektojnë disa here para se te hedhin hapa sepse ne te kundërt mund te lëndohen. Buxheti nuk do jete ne gjendjen me te mire te mundshme kështu qe kujdes me çdo shpenzim qe do kryeni.

Gaforrja

Jeta juaj ne çift nuk do jete as shume e mire dhe as shume e keqe. Mund te keni edhe debate me partnerin, por situata do normalizohet shpejt. Beqaret do realizojnë plot takime, por asnjeri nuk do jete ne lartësinë e duhur qe ata te fillojnë një lidhje. Financat do dini si t’i organizoni gjithë kohës dhe gjendja do vazhdoje te mbetet e mire. Hua mos jepni për asnjë arsye.

Luani

Duhet patjetër te zgjoheni nga gjumi letargjik tek i cili kishit rene kohet e fundit ju te dashuruarit sepse rutina mund ta shkatërrojë çdo gjë te bukur. Beqaret do kenë takime te papritura, por qe ndryshe nga sa mund te mendohet, mund te përfundojnë ne lidhje serioze. Buxheti do përmirësohet tej mase kështu qe mire është te përfitoni dhe te bëni investimet e menduara.

Virgjeresha

Sot do kaloni një dite te erret ju te dashuruarit. Komunikimi me partnerin do shteroje tërësisht dhe kjo do sjelle keqkuptime dhe mosmarrëveshje te njëpasnjëshme. Beqaret nuk do arrijnë dot te kenë një dite ashtu si e kishin ëndërruar, kështu qe duhet te presin ende për te pasur ndryshime. Ne planin financiar nuk ka për te ndodhur asgjë e keqe.

Peshorja

Do reflektoni gjere e gjate sot ju te dashuruarit dhe me ne fund do arrini te gjeni gjuhen e përbashkët. Do i kuptoni tashme edhe disa gabime te bëra. Beqaret nuk duhet te tregohen impulsive sepse do bëjnë gabime me pasoja ne te ardhmen. Ne planin financiar duhet te analizoni njëherë gjendjen ne te cilën ndodheni para se te hidhni hapa.

Akrepi

Dite katastroFIke ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Mes jush dhe partnerit do ketë debate nga me te ndryshmet dhe nuk do ndiheni te qete për asnjë çast. Beqaret do kenë një dite normale dhe pa ndonjë takim emocionues. Ne planin FInanciar do keni goxha vështirësi, megjithatë fale ndihmës se disa familjareve do ia dilni mbanë.

Shigjetari

Do jeni me te disponueshem ndaj partnerit tuaj gjate kësaj dite dhe kjo do ju afroje akoma me shume me te. Do arrini te ×isni edhe për tema delikate te cilat me pare nuk keni mundur dot as t’i prekni. Beqaret do kenë dashuri me shikim te pare dhe çdo gjë do ju ndryshoje për mire. Ne planin FInanciar duhet ta dyfishoni vigjilencën ne mënyrë qe te mos ju dalin aspak probleme.

Ujori

Ka rrezik qe sot te ndodhin trazira te mëdha ne jetën tuaj ne çift. Do jeni kokëfortë ne çdo moment dhe nuk do toleroni për asgjë. Beqaret do kërkojnë gjera te pamundura dhe ka mundësi te vazhdojnë te mbeten vetëm edhe sot. Buxhetin sado te mundoheni nuk do arrini ta mbani te qëndrueshëm. Nuk do arrini dot t’i vini fre vetes me shpenzimet.

Peshqit

Sot ka rrezik ta vini ne rrezik jetën tuaj ne çift vetëm për te ndihmuar disa familjare ose miq te ngushte. Kujdes sepse edhe durimi dhe toleranca e partnerit e kane një kuFI. Beqaret do kenë një dite shume te mërzitshme. Nuk do jete dita e tyre më me fat për te hedhur hapa. Me shpenzimet duhet te tregoheni te matur qe gjendja te mos ketë probleme.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.