Welcome to Vlora

Horoskopi për ditën e hënë

Dashi

Do keni debate dhe zenka me partnerin tuaj sot. Ai nuk do duroje dot me te qendroje afer jush dhe do orientohet per diku tjeter. Mundohuni te ulni gjakrat dhe te sqaroheni pa qene vone. Beqaret do kene aventura te cilat do iu sjellin mjaft kenaqesi. Do merrni ate qe keni kerkuar! Financat mund te dobesohen. Do gjendeni para disa problemeve delikate dhe te veshtira per t’u zgjidhur.

Demi

Klima ne cift do jete pasionante gjate kesaj dite. Do ndiheni mjaft mire prane atij qe dashuroni dhe do i shprehni me teper ndjenjat. Beqaret me ne fund do perjetojne emocione te medha fale disa takimeve impresionuese qe do kryejne. Erdhi dhe dita juaj me fat. Ne planin financiar do mbeshteteni nga Jupiteri. Ai do iu mbroje nga problemet dhe iu beje me vigjilente.
Binjaket

Do vendosni te beni paqe me partnerin nese keni kaluar dite te veshtira. Mundohuni te jeni me te sinqerte dhe t’i shprehni hapur ato qe mendoni pa mbajtur rezerva. Beqaret kesaj here do tregohen te fshehte persa iu perket ndjenjave. Disa do krijojne nje lidhje por nuk do i tregojne askujt. Ne planin material do iu rikthehet besimi tek vetja. Shlyeni borxhet qe te jeni edhe me te qete.

Gaforrja

Ne jeten ne cift do ndermerrni disa rreziqe sot te cilat mund ta demtojne se tepermi ate. Mendjelehtesia ndonjehere duhet mbajtur e lidhur me zinxhir. Beqaret do jene edhe sot ne kerkim te shpirtit binjak por nuk do e gjejne. Ne fakt ai do vije vetem pas pak kohesh. Merrni masat e nevojshme qe te ruani qendrueshmerine financiare. Mos u zbavisni duke shpenzuar pa menduar.

Luani

Ne pergjithesi dita do jete e mire per ciftet. Edhe pse nuk do kete ndonje pasion ekstrem ju gjithsesi do krijoni nje klime harmonike. Dashirat e beqareve ka shume mundesi qe te realizohen. Do keni nje takim romantik dhe mjaft serioz. Ka shume nga ata qe pas pak kohesh do krijojne nje lidhje te forte. Mos beni cdo shpenzim qe t’iu vije ne mendje sepse buxheti eshte i dobet.

Virgjeresha

Venusi, specialisti i dashurise do provokoje ngjarje te rendesishme ne dashuri. Ai gjithashtu do ua beje diten me te kendshme dhe me te ngrohte. Cdo gje do shkoje per mrekulli. Beqaret duhet te behen me te duruar dhe te mos nxitohen sepse do lendohen thelle. Ne sektorin e financave do jete nje nga ditet me te mira. Do keni asin nen menge dhe do ia dilni te plotesoni deshirat.

Peshorja

Ju qe jeni ne cift do tregoheni me te disponueshem gjate kesaj dite ndaj partnerit dhe do ia plotesoni atij deshirat me te zjarrta. Ai nga ana tjeter do iu pergatise surpriza te kendshme. Beqaret nuk do kene fat ne dashuri keshtu qe me mire te mos mundohen fare. Perspektivat financiare priten te jene te mira. Do mund te kryeni edhe transakione te rendesishme.

Akrepi

Nese keni pasur probleme me partnerin kohet e fundit, sot ka ardhur momenti te hidhni ju hapin e pare dhe te zgjidhni keqkuptimet. Do e dini t’i gjeni fjalet e duhura. Beqaret do jene te privilegjuarit e yjeve dhe do kene fat ne dashuri. Shfrytezojeni diten deri ne minuten e fundit. Situata financiare nuk do jete e qendrueshme. Kujdes me cdo shpenzim sado te vogel qe do beni.

Shigjetari

Mos e lini jeten profesionale apo veprimtarite e tjera te shkelin mbi lidhjen ne cift. Jepini atij qe keni ne krah gjithe meritat qe i takojne dhe do ndiheni ehde vete me mire. Ju beqare qe jeni ne kerkim te shpirtit binjak duhet te shtoni kontaktet dhe te pranini ftesat per te dale. Financat nuk do jene problematike dhe ju do keni mundesi te kryeni edhe transaksionet e nevojshme. Perfitoni!

Bricjapi

Dite mjaft pozitive per jeten sentimentale te ciofteve. Planetet do krijojne nje klime te ngrihte dhe bashkepunimi do mbizoteroje gjate gjithe kohes. Beqaret nga ana tjeter dokene nje takim emocionues. Njoheni me mire personin qe do keni prane para se te vendosni cfare do beni ne te ardhmen. Sektori financiar nuk do jete me fat gjate kesaj dite. Kujdes me cdo hap qe do hidhni.

Ujori

Do shkoni ne qiell te shtate sot dhe pasioni do te mbizoteroje gjate gjithe dites. Yjet do iu bejne te shijoni kenaqesite e jeten ne cift. Intimiteti do permiresohet ndjeshem. Edhe beqaret nga ana tjeter do kene mundesi te dashurojne si adoleshente. Dita do jete me e gezuar sesa ju e prisnit. Ne parim klima financiare do jete e qete, por per te ruajtur sa me shume ekuilibrin duhet te tregoheni te matur.

Peshqit

Mundohuni ta perforconi bashkepunimin ne cift sot. Pritet qe se shpejti te kete tension dhe veten ata qe kane krijuar nje lidhje te forte do mund t’i bejne balle. Beqaret do jene mjaft romantike. Kujdes nga iluzionet e tepruara sepse edhe pse do iu duket sikur do takoni personin e duhur nuk do jete keshtu. Ruajuni nga zhgenjimet. Merkuri do iu ndihmoje te permiresoni buxhetin.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.