Welcome to Vlora

Dëborë në Llogara/ Kujdes, rrugët me shtresa akulli

Reshjet e dëborës të rëna gjatë natës dhe orëve të para të mëngjesit kanë zbardhur qafën e Llogarasë në Vlorë.

I gjithë fshati turistik është i mbuluar nga bora teksa këshillohet lëvizja me kujdes e automjeteve pasi në rrugë ka shtresa akulli.

 

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.