Welcome to Vlora

Përfshihet nga flakët mjeti trailer në Vlorë, ishte parkuar pranë banesës së një 34-vjeçari

“Më datë 14.01.2021, rreth orës 06:35, në fshatin Tragjas, Vlorë, ka rënë zjarr dhe është djegur pjesërisht traileri i markës “Man”, në pronësi të shtetasit A. D., 34 vjeç, banues në Tragjas.
Grupi hetimor po punon për zbardhjen rrethanave të ngjarjes”, thuhet në njoftimin zyrtar të Policisë së Vlorës lidhur me rastin.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.