Welcome to Vlora

Vlorë/Gjendet i vdekur në breg të një kanali 50-vjeçari

Një person i pajetë është gjendur në breg të një kanali.

Kanali njihet me emrin “Kanali i Naumkës”. Policia dhe ekspertiza në vendin e ngjarjes për të zbardhur identitetin e perosnit

Sipas njoftimeve paraprake, personi i gjetur i vdekur nuk ka shenja dhune.

Njoftimi i policisë:

Vlorë, Orikum

Më datë 14.01.2021, rreth orës 07:00, në lagjen “24 Maji”, Vlorë, në anë të një kanali është gjetur pa shenja jete shtetësi G. B., rreth 50 vjeç, banues në Vlorë, i cili vuante nga sëmundja e epilepsisë.

Nga verifikimet paraprake nuk konstatohen shenja dhune. Dyshohet se ky shtetas është rrëzuar aksidentalisht kur ka qenë duke ecur dhe për pasojë është mbytur në kanal.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.