Welcome to Vlora

Alfred Ferko është rikthyer të jetë pjesë e Flamurtarit

Ish-lojtari i njohur i vlonjatëve tashmë do japë kontributin e tij në strukturat e klubit, ndërsa më parë e bënte si lojtar. Kujtojmë se 57-vjeçari ka mbajtur gjithashtu veshur fanellën e përfaqësueses së Shqipërisë, Dinamos dhe Panachaikit në Greqi.Mirë se vjen në shtëpi legjenda e futbollit Alfred Ferko”, shkruan klubi i Flamurtarit në rrjetet sociale, teksa akoma nuk bëhet e ditur fusha në të cilën do ndihmojë.Kujtojmë se “flota kuqezi” ka për objektiv rikthimin në Superiore, pasi ndodhen në Kategorinë e Parë. Prej sezonit 2018/19 i mungojnë elitës së futbollit shqiptar.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.