Welcome to Vlora

Zjarr i madh pranë një zone të banuar në Radhimë (video)

Një zjarr i madh ka rënë në Radhimë të Vlorës paraditen e sotme.

Vatra e zjarrit gjendet, siç duket nga pamjet në video, pranë një zone të banuar.

Flakët fillimisht kanë përfshirë bimësinë e zonës dhe më pas janë përhapur në të dyja anët e kodrës.

Zjarrfikëset kanë mbërritur në vendngjarje dhe po punojnë për lokalizimin dhe shuarjen e plotë të zjarrit.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.