Welcome to Vlora

Zhduket 15-vjeçarja nga Vlora, familjarët alarmojnë policinë

Policia e Vlorës ka shpallur në kërkim një vajzë të mitur e cila prej disa ditësh është zhdukur nga banesa e saj.

Familjarët e vajzës 15-vjeçare kanë ngritur alarmin në polici e cila ka angazhuar strukturat e saj për të gjetur adoleshenten.

Njoftimi i policisë:
Në Komisariatin e Policisë Vlorë ka bërë kallëzim shtetasja A. Z., 42 vjeçe, banuese në lagjen “1 Maji”, Vlorë, se është larguar nga banesa, vajza e saj, 15 vjeçe dhe nuk është kthyer më. Po punohet për gjetjen e saj. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.