Welcome to Vlora

Vlorë/Rrihet për spital polici i rrugores, njëri nga autorët arrestohet ndërsa dy të tjerë në kërkim

Policia e Vlorës ka arrestuar ditën e sotme një operson dhe ka shpallur në kërkim dy të tjerë pasi dhunuan një efektiv të policisë rrugore.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme rreth orës 21:00 në lagjen ‘Pavarësia’

Si pasojë e dhunës barbare, polici ka përfunduar në spital.

Gjatë kontrollit në banesë personave iu gjet një armë shotgan.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.