Welcome to Vlora

Vlorë/ Pas debatit me prindërit 17-vjeçarja hidhet nga pallati, niset me urgjencë drejt “Traumës”

Një ngjarje e rëndë është shënuar pas mesnatës së kaluar në Vlorë, ku një 17 vjeçare është hedhur nga kati i katërt i shtëpisë së pushimit.

Policia bën me dije se ajo është transportuar në spitalin e Traumës në Tiranë dhe ndodhet në gjendje të rëndë

Njoftimi:

“Më datë 15.07.2022, gjatë natës, në lagjen “Uji i Ftohtë”, Vlorë, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i katërt i banesës së pushimit, një shtetase 17 vjeçe, e cila ndodhet në spitalin e Traumës, Tiranë, nën kujdesin e mjekëve”

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.