Welcome to Vlora

VIDEO/ Argjentina fiton penallti, shihni ekzekutimin e Leo Messi-t

Lionel Messi ka shënuar golin e parë në “Katar 2022”.

“Pleshti” shënoi nga pika e bardhë e penalltisë në minutën e 10’ dhe kaloi Argjentinën e tij në avantazh 1-0 në ndeshjen ndaj Arabisë Saudite, sfidë e vlefshme për javën e parë në Grupin B.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.