Welcome to Vlora

Video/17-vjeçari i del para makinës në Vlorë, shkon shpëton zogun që po përpëlitej në rrugë

Një ngjarje aspak e zakontë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Vlorës.

Në një video të publikuar në rrjet shihet një djalë, 17 vjeç, i cili i del para makinës dhe shkon për të shpëtuar një zog që ishte rrëzuar në rrugë.

Gjest i rrallë dhe për t’u duartrokitur ky i 17 vjeçarit.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.