Welcome to Vlora

“Vendi ku ndodhem pritet të goditet nga një uragan i fuqishëm”, Aurela Gace tregon situatën e tensionuar

Këngëtarja e dashur e publikut Aurela Gace, ka njoftuar përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram se ‘ka ngecur’ në Florida.

Aurela ka shpjeguar se nuk mund të largohet dot për shkak se vendi pritet të goditet nga një uragan i fuqishëm.

Mes të tjerash këngëtarja është shprehur se fatmirësish ajo ka gjetur një strehë të sigurt në banesën e një prej miqëve të saj.

“Përshëndetje të gjithëve, uroj të jeni mirë. Edhe unë jam mirë, por momentalisht ndodhem në Florida në Amerikë dhe vendi ku unë ndodhem pritet të goditet nga një uragan i fuqishëm.

Nuk është në dorën time. Janë mbyllur aeroportet, portet, na kanë evakuauar nga hotelet ku ndodheshim.

Fatmirësisht tani ndodhem në një vend më të sigurtë në shtëpinë e miqëve të mi,”u shpreh ndër të tjera Aurela

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.