Welcome to Vlora

Specialisti i IT: Ky është qyteti shqiptar që kërkon më shumë video +18 në internet

Specialisti i IT Tomi Kallanxhi i cili ka treguar dje në “Goca dhe Gra” se çfarë kanë kërkuar më shumë shqiptarët në Google në vitin 2022.

“Ne si popull jemi të apasionuar pas trafikantëve dhe personat më të kërkuar në Shqipëri janë trafikantët dhe më pak politikanët. Luftar Hysa është personazhi që u përfol si aksioner i lojrave të fatit dhe ka thyer limitet për kërkime në internet”, shprhet specialisti.

Ndërkohë një tjetër statistikë që zbuloi Kallanxhi dhe bëri bujë është qyteti që kërkon më shumë video porno.

“Berati është i pari qytet që kërkon më shumë kategorinë Porno dhe i fundit qytet që kërkon më pak futbollin”.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.