Welcome to Vlora

Shqipëria nën pushtetin e të nxehtit afrikan/ Temperaturat arrijnë deri në 41°C

Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira te pakta ne zonën perëndimore dhe bregdet.

Temperaturat ne mëngjes do te luhaten 16-22 gradë , vlerat maksimale do të jenë me rritje 33-37°C ne veri deri në 37-41°C në zonën e ulët.

Era do të jetë me drejtim Jug-Perëndim me shpejtësi 8 m/sek dhe dallgëzim të forcës 3 -4 ballë në det të hapur./

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.