Welcome to Vlora

Shitet apartament 3+1 në Lungomare

Shitet apartament 3+1, 128m² në fillim të shëtitores, apartamenti ndodhet në katin e 2 banim ose i 3-ti nga toka, pallat me punime shumë cilësore dhe i ka të gjitha shërbimet afër. Pozicionohet në zonën më të kërkuar.Çmimi me 1200€ / m²

Për më shumë informacion mos hezitoni të kontaktoni në numrin +355684012107

INVEST1 GROUP SH.P.K është nje kompani ndermjetesim per pasurite e paluajtshme dhe investimesh nepermjet partnereve te saj. E themeluar ne vitin 2021 me selin e saj ne qytetin bregdetar te Vlores dhe operon kryesisht ne Qarkun e Vlores por ne varesi te kerkesave dhe ne qytete te tjera. E fokusuar ne investime dhe ndermjetesim per shit-blerjen e pasurive te paluajtshme si dhe keshillim nga nje grup ekspertesh.Gjithashtu kompania jone bashkepunone me partner prestigjoz si : Banka,Ekspert ne investime,Studio te njohura ligjore dhe inxhinier te kualifikuar.Kompania jone mbulon gjithashtu mbeshtetje ne procedurat e lejeve dhe pergatitjen dokumentancionit per institucionet si dhe bene vleresimin e pasurise.Gjithashtu ofron sherbime PROJECT DESIGN , Mobilim dhe arredim te shtepive.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.