Welcome to Vlora

Apartament 2+1 me super pamje deti

Ndodhet në zonën e ujit të ftohtë te Tiku&Mato,Pallat i ri me punime cilësore dhe i mirë administruar.Apartamenti është investuar totalisht sëfundmi.Ndodhet në katin e 5 banim dhe ka një siperfaqe prej 113.79m² total.Çmimi 125.000€ i padiskutueshëmPër më tepër informacion apo vizitë në pronë,Na kontaktoni në: +355684012107

INVEST1 GROUP SH.P.K është nje kompani ndermjetesim per pasurite e paluajtshme dhe investimesh nepermjet partnereve te saj. E themeluar ne vitin 2021 me selin e saj ne qytetin bregdetar te Vlores dhe operon kryesisht ne Qarkun e Vlores por ne varesi te kerkesave dhe ne qytete te tjera. E fokusuar ne investime dhe ndermjetesim per shit-blerjen e pasurive te paluajtshme si dhe keshillim nga nje grup ekspertesh.Gjithashtu kompania jone bashkepunone me partner prestigjoz si : Banka,Ekspert ne investime,Studio te njohura ligjore dhe inxhinier te kualifikuar.Kompania jone mbulon gjithashtu mbeshtetje ne procedurat e lejeve dhe pergatitjen dokumentancionit per institucionet si dhe bene vleresimin e pasurise.Gjithashtu ofron sherbime PROJECT DESIGN , Mobilim dhe arredim te shtepive.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.