Welcome to Vlora

Samiti i BE-së, Vuçiç foto me Ramën: Bisedime me mikun tim për “Open Balkan”

Pasi tha se nuk do të vinte, por që erdhi, Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç ka treguar se ka zhvilluar një bisedë të shkurtër me kryeministrin Edi Rama në mbientet e hotelit “Mariot”, ku do të mbahet samiti.

Krahas fotos të publikuar në Instagram, Vuçiç shkruan se ka biseduar me Ramën për Open Balkan dhe nisma të tjera të përbashkëta mes dy vendeve.

“Po flisja me mikun tim Edi Rama për nismën Open Balkan dhe çështjet tona të përbashkëta”.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.